На Рівненщині через суд державному підприємству повернули 900 га землі

На Рівненщині через суд державному підприємству повернули 900 га землі

На Рівненщині припинено незаконне користування та повернуто державному підприємству 900 га землі вартістю понад 30 млн грн.

Про це інформує прес-служба прокуратури Рівненської області. 

Йдеться про 900 га ріллі на території Білокриницької сільської ради Рівненського району, що постійним користувачем – державним підприємством були передані товариству з обмеженою відповідальністю на підставі укладеного між сторонами договору про обробіток земельної ділянки.

— Вказаний договір фактично є прихованим договором оренди землі, а передача земельної ділянки для здійснення підприємницької діяльності відбулася з грубими порушеннями вимог земельного законодавства, за відсутності рішення органів виконавчої влади чи місцевого самоврядування, — інформують у прокуратурі. 

З цих підстав та з метою повернення державному підприємству земельної ділянки прокуратура області звернулася до суду з відповідним позовом.

Господарським судом Рівненської області позовні вимоги прокуратури задоволено.

Довідково: відповідно до вимог законодавства земельні ділянки, що перебувають у державній чи комунальній власності, можуть бути передані у користування тільки на праві оренди з обов’язковим проведенням аукціону.

Переглядів: 332
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту