У Рівненській обласній лікарні запрацює унікальний кардіоваскулярний сканер

У Рівненській обласній лікарні запрацює унікальний кардіоваскулярний сканер

У Рівненську обласну лікарню доставили спеціалізований кардіоваскулярний сканер виробництва General Electric. Відтак, аби зробити діагностику серця мешканцям Рівненщини вже не доведеться їхати до Києва.

Завдяки реалізації в області проекту Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» надсучасний сканер було придбано для серцево-судинного центру, що функціонує в Рівненській обласній лікарні.

За словами начальника обласного управління охорони здоров’я Юрія Осіпчука, сканер, закуплений для Рівненського серцево-судинного центру, є унікальним за своєю суттю та істотно покращить діагностику захворювань серця.

— Цей сканер унікальний для нашого регіону, адже він дає змогу проводити діагностику серцево-судинних захворювань шляхом стравохідної ехокардіоскопії. Для цього його оснащено спеціальним датчиком, яким через стравохід діагностуються пухлини, вегетація чи тромбози в серці. Цей сканер дає лікарю змогу точніше встановити діагноз пацієнту і, відповідно, призначити краще лікування, – розповів Юрій Осіпчук.

Начальник обласного управління охорони здоров’я зазначає, що закуплений сканер є найновішою моделлю серед спеціалізованої лінійки кардіоваскулярних сканерів компанії General Electric. Він також наголосив, що раніше для проведення аналогічної діагностики лікарі були вимушені відправляти пацієнтів до столиці.

У свою чергу, керівник групи впровадження проекту на Рівненщині Сергій Рибачок зазначає, що згідно з договором кардіоваскулярний сканер має запрацювати вже на початку лютого 2018 року.

Переглядів: 449
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту

В Вологде можно подобрать отличный лесовоз сортиментовоз в компании Транс-Лес.