У Рівному арештували понад 1,6 тонни бурштину, вартість якої оцінили у 16 мільйонів гривень

У Рівному арештували понад 1,6 тонни бурштину, вартість якої оцінили у 16 мільйонів гривень

Прокуратура Рівненської області забезпечує процесуальне керівництво у кримінальному провадженні, у межах розслідування якого працівниками прокуратури та поліції вилучено близько 1,6 тонни обробленого і необробленого бурштину орієнтовною вартістю 16 млн грн.

Про це інформує прес-служба прокуратури Рівненської області.

Раніше Сфера ТВ повідомляла, що поліцейські викрили цехи з обробки «сонячного» каміння та склади його зберігання. У подальшому бурштин оброблявся у підпільних цехах та експортувалося за межі країни.

Фото Управління захисту економіки в Рівненській області.

Провівши низку слідчо-оперативних заходів, було встановлено місця зберігання незаконно видобутого бурштину-сирцю та підпільні цехи з його обробки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Рівненщині поліція вилучила понад тонну бурштину вартістю 10 мільйонів гривень

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Рівненщині вилучено майже 600 кг бурштину вартістю майже 6 мільйонів гривень

За результатами проведених 5 та 7 грудня 2017 обшуків на території м. Рівне, Рівненського, Дубровицького та Сарненського районів правоохоронці вилучили всього близько 1,6 т бурштину орієнтовною вартістю 16 млн грн.

Фото Управління захисту економіки в Рівненській області.

За результатами проведених обшуків 5 та 7 грудня 2017 року на території м.Рівне, Рівненського, Дубровицького та Сарненського районів правоохоронці вилучили всього близько 1,6 т бурштину орієнтовною вартістю 16 млн грн, спеціальне обладнання для його обробки в кількості 21 одиниці, а також видобутку (мотопомпи, шланги).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Суд арештував тонну бурштину, вартість якої оцінили у 10 мільйонів гривень

За клопотаннями слідчого поліції, погодженими із прокуратурою Рівненської області, ухвалами Рівненського міського суду від 13 та 22 грудня 2017 року накладені арешти на усе вилучене каміння. Також арештовано спеціальне обладнання для його незаконного видобутку та обробки.

У кримінальному провадженні тривають необхідні слідчі дії з метою встановлення усіх обставин вчинення кримінальних правопорушень, пов’язаних із незаконними операціями із бурштином, та притягнення винних осіб до передбаченої Законом відповідальності.

Переглядів: 710
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту