Патрульні на Рівненщині загасили пожежу у вантажівці

Патрульні на Рівненщині загасили пожежу у вантажівці

Під час несення служби на автодорозі Київ-Чоп, на відстані близько 300 метрів від Корецького поста в напрямку Рівного патрульні помітили вантажний автомобіль Renault Magnum з напівпричепом, із задньої частини якого йшов густий чорний стовп диму. Виявилося, що автомобіль загорівся під час руху.

— На місці події полісмени тимчасово обмежили рух транспортних засобів в напрямку Рівного, оскільки існувала можлива загроза вибуху автомобіля, що загорівся і як наслідок — загроза життю та здоров'ю інших учасників дорожнього руху, — повідомили у Патрульній поліції Рівного.

Правоохоронці підбігли до палаючого автомобіля та виявили, що в нього горить ліве заднє колесо. Спроби водія самостійно погасити полум'я були безуспішними.

Фото Патрульна поліція Рівного.

Для запобігання загоряння напівпричепу та пошкодження вантажу, який перевозився, тягач від'єднали та відігнали на безпечну відстань, де і продовжили боротьбу з вогнем.

Для гасіння пожежі патрульні використали вогнегасник із службового автомобіля, а також вогнегасники з інших транспортних засобів, які зупинили для надання допомоги.
Загалом, використали близько 10 вогнегасників, а також сніг з узбіччя.

Фото Патрульна поліція Рівного.

Спільними зусиллями патрульних та інших небайдужих водіїв пожежу було ліквідовано впродовж 7 хвилин.

Під час пожежі ніхто не постраждав, вантаж не був пошкоджений.

Фото Патрульна поліція Рівного.

Вантажний автомобіль Renault Magnum зазнав незначних пошкоджень, проте зміг самостійно, своїм ходом продовжити рух.

Переглядів: 311
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту