На Рівненщині до 14 років в'язниці засудили агента російської військової розвідки, — ГПУ

На Рівненщині до 14 років в'язниці засудили агента російської військової розвідки, — ГПУ

14 років сидітиме у в'язниці громадянин України за те, що зрадив свою державу. Таки й вирок виніс Корецький районний суд Рівненської області  18 грудня 2017 року. Він за завданням російської військової розвідки завербував українського військовослужбовця.

Чоловіка визнано винним за ч. 1 ст. 111 КК України (державна зрада).

Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України.

— Він у період з березня 2016 року до 8 жовтня 2016 року, усвідомлюючи, що діє на шкоду суверенітетові, територіальній цілісності, недоторканості, обороноздатності та державній безпеці України, на виконання завдання співробітника головного управління Генерального штабу Збройних Сил Російської Федерації, вчинив дії, направлені на вербування військовослужбовця Збройних сил України та подальший збір з метою передачі представнику вказаної іноземної організації відомостей військового характеру, в тому числі й таких, що становлять державну таємницю, — йдеться у повідомленні прокуратури. 

Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні здійснювалось Генеральною прокуратурою та досудове розслідування проводилось головним слідчим управлінням Служби безпеки України. 

Переглядів: 467
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту