Увага

Телерадіокомпанія "Сфера-ТВ" із квітня 2018 року по січень 2019 року бере участь у проекті «Просування реформ в регіони» за сприяння Європейського Союзу (http://ec.europa.eu/europeaid), який реалізується Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій та «Європейською правдою». Окремі думки, висловлені в інформаційних матеріалах, підготовлених в рамках проекту, є особистою позицією авторів телерадіокомпанії та жодним чином не відображають точку зору Європейського Союзу, Інститутут економічних досліджень та політичних консультацій, Європейської правди.

Рівненщина Європейська (Олексій Горецький, експерт з виборчого законодавства, голова Рівненської обласної організації «Комітет виборців України») (ВІДЕО)

Рівненщина Європейська (Олексій Горецький,  експерт з виборчого законодавства, голова Рівненської обласної організації «Комітет виборців України») (ВІДЕО)

Комплексна виборча реформа має вирішальне значення для зміцнення демократичних інститутів країни, як це неодноразово зазначали ОБСЄ та Венеціанська комісія. Також рекомендації щодо запровадження пропорційної виборчої системи з голосуванням за відкриті партійні списки з регіональними округами містяться в окремих висновках Венеціанської комісії та відображені у резолюціях Парламентської Асамблеї Ради Європи.

За законопроект, що передбачає ці зміни, депутати проголосували в першому читанні.

Про переваги нової виборчої системи, кращі демократичні практики та перспективи для України у програмі "Рівненщина європейська" розповідав Олексій Горецький, експерт з виборчого законодавства, голова Рівненської обласної організації «Комітет виборців України».

Переглядів: 579
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту