+380673870816 +380673870816

Рівненський плавець Михайло Романчук став чемпіоном Європи

У запливі на 1,5 км вільним стилем український спортсмен випередив олімпійського чемпіона і світового рекордсмена.

Про це повідомляє офіційний сайт змагань.

Українське золото на Чемпіонаті Європи з плавання. 21-річний плавець із Рівного Михайло Романчук у запливі на 1500 метрів вільним стилем випередив олімпійського чемпіона і світового рекордсмена.

Рівнянин подолав дистанцію на вісім секунд швидше, ніж титулований італієць, і став чемпіоном Європи. Що цікаво, у липні на Чемпіонаті світу Михайло приплив другим, поступившись саме цьому спортсменові.

Як повідомляла Сфера ТВ, на XXIX Всесвітній літній Універсіаді в Тайбеї (Тайвань) рівненський плавець Михайло Романчук виграв золоту медаль у фінальному запливі на 400 метрів вільним стилем.