Сьогодні у Рівному засяє "Золоте сузір'я" митців

Сьогодні у Рівному засяє

У день святого Миколая, 19 грудня, у Рівненському краєзнавчому музеї відкривається традиційна виставка «Золоте сузір’я - 2017», яка об’єднує імена творчих людей, яким в цьому році виповнилось 50 років.

Цей ювілейний проект був започаткований музейниками у 2003 році і з того часу щорічно проводиться до дня Святого Миколи-Чудотворця.

Захід розпочнеться о 12:00. 

Цьогорічне «Золоте сузір’я» об’єднало художників, народних майстрів, музикантів, науковців. 

Учасниками виставки є самодіяльна художниця Мирослава Романюк, народні майстрині Вікторія Степанюк, Тетяна Соловей,  Вікторія Денисюк, гончар Віктор Андрощук з с. Березне, мистецтвознавець, реставратор і колекціонер Микола Бендюк з м. Остріг, дизайнер одягу і викладач Рівненського центру ПТО сервісу та дизайну Інна Назаришина, диригент, викладач інституту мистецтв РДГУ, керівник  жіночого вокального ансамблю «Елегія» Вікторія Піддубник, кандидат біологічних наук викладач НУВГП Віталій Володимирець.

На виставці представлені живописні полотна, дизайнерський одяг, вироби технікою «печворк», шиті ляльки,  вироби із шкіри, гончарні вироби,  різнобарвні писанки,  книги авторства ювілярів. Особливим експонатом є щойно відреставрована дерев’яна ікона ХVІІІ ст. Архангела Михаїла з церкви с. Оженин, яку повернув до життя Микола Бендюк і, яка після експонування на виставці, знову буде повернута  у Свято-Михайлівський храм с. Оженин.

На відкритті виставки будуть пошановані її учасники-ювіляри, їм будуть подаровані пісні, танці і чудова музика.  Чекаємо також приємних сюрпризів від шанувальників таланту  «Золотого сузір’я – 2017».

Переглядів: 296
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту