Новини Рівного від 15.12.2017 (ВІДЕО)

Новини Рівного від 15.12.2017 (ВІДЕО)

АНОНС:

Помешкання в тріщинах і без прибудинкової території. Цього найбільше побоюються мешканці Кавказької 6. Зокрема,  мова йде про імовірне зведення біля їхнього будинку одинадцятиповерхівки, яке і призведе до цих наслідків.  Аби не допустити цього мешканці Кавказької 6 прийшли на сесію Рівненської міської ради і просили депутатів не допустити протизаконного будівництва. 

 У Рівному перекриють рух транспорту. Так, 17 грудня з 10-45 до 11-45 ранку в зв’язку з проведенням легкоатлетичного пробігу «Рівне сейнт Міколас Ран 2017» буде перекрито рух транспорту за наступним маршрутом:  проспект Миру -  вул. Набережна – вул. Кавказька – вул. Міцкевича – проспект Миру. Отож, просимо водіїв врахувати інформацію і планувати поїздки із зміненим маршрутом.

Земельні оборудки. Так, мова йде про земельні ділянки, які місцева влада зобов’язана надати учасникам АТО. Останні стверджують, виділення землі у межах Рівного відбувається не зовсім чесно та прозоро. З’ясувати чому так відбувається вони прийшли на сесію Рівненської міської ради. Чи отримали учасники АТО відповіді на свої наболілі питання? 

Паліативна допомога, якою вона має бути у Рівному та Рівненському районі. Якими мають бути виїзні бригади. Скільки ж потрібно виділити коштів на утримання таких бригад?

Підводка: Здати кров та врятувати життя! До дня Святого Миколая рівненські рятувальники провели акцію «Врятуй дитині життя» і здали кров для онкохворих діток. Майже 50 співробітників ДСНС взяли участь у ц ьому заході. Подробиці – далі.

 У Рівному фінішував всеукраїнський конкурс дитячого малюнку- «Замки та палаци України».  Загалом до організаторів надійшло 344 роботи з усіх куточків України.  А до фіналу відібрали 51 найкращих робіт, які й були представлені у міському будинку культури. 

Вже традиційно у обласній станції юних натуралістів відкрили виставку ручних робіт Новорічна композиція та Український сувенір. На ній представлені роботи учнів з усієї Рівненщини. Різнобарвність хендмейду школярів також вражає. Тут можна побачити фактично все - від картин вишитих бісером, до сніговита з пластикових стаканів. 

Переглядів: 612
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту