На Рівненщині виявили 4 підпільні цехи із виготовлення горілки

На Рівненщині виявили 4 підпільні цехи із виготовлення горілки

Працівниками оперативного управління ГУ ДФС у Рівненській області впродовж 2017 року з незаконного обігу вилучено 873,1 тис. пачок тютюнових виробів загальною вартістю 17,4 млн. грн., 2,5 тис. декалітрів незаконного виготовленої лікеро-горілчаної продукції на суму 3,3 млн. грн., а також 2,7 тис. декалітрів спирту вартістю понад 5,7 млн. грн., припинено діяльність 4 підпільних цехів по виготовленню лікеро-горілчаної продукції.

Про це повідомляє ГУ ДФС у Рівненській області. 

У 2017 році судами винесено 5 вироків по кримінальним провадженням, що розслідувалися слідчими податкової міліції області за вказаним напрямком роботи. Відповідно до винесених вироків особами, які здійснювали незаконну діяльність з виготовлення та обігу ЛГВ, понесено покарання у вигляді від  накладання штрафів в розмірі 18,7 тис. грн. до позбавлення волі.

Проведення оперативно-профілактичних заходів по даному напрямку роботи продовжуватиметься і в 2018 році.

Тож, якщо у вас є підозри щодо якості алкогольних напоїв та тютюнових виробів, автентичності марок акцизного податку на них, а також стала відома інформація про незаконну діяльність на ринку нафтопродуктів, протизаконне ввезення на територію України, транспортних засобів телефонуйте та повідомляйте про це за номером чергової частини оперативного управління ГУ ДФС у Рівненській області 0362-692-588.

Переглядів: 296
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту