На Рівненщині відбулися спортивні естафети серед дітей з вадами зору

На Рівненщині відбулися спортивні естафети серед дітей з вадами зору

Діти з Клеванської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату №1 І-ІІІ ступенів щороку залучаються до змагань в рамках Всеукраїнських фізкультурно-оздоровчих заходів «Ти зможеш, якщо зміг я!». Тут навчаються діти з вадами зору, але це зовсім не заважає їм достатньо часу приділяти фізичному розвитку. Активні ігри і спорт, в усіх його проявах, супроводжує малечу повсюди.

Цього разу їхнє активне дозвілля допомогли організувати працівники «Обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради, які за підтримки Відділення НОК України в Рівненській області підготували для дітей цілу програму з командних спортивних естафет.

Школярам, які були розподілені на рівносильні команди, запропонували позмагатися у завданнях з елементами баскетболу, волейболу, флорболу, дартсу та інших видів спорту. Проходження кожної дистанції відбувалося на час, тому на маленькому майданчику розгорнулася справжня боротьба. Ніхто не хотів поступатися і завжди викладався на повну. Результатом такого налаштування стали дуже близькі результати всіх команд. До прикладу, в деяких естафетах різниця між колективами, які посіли перше і третє місце, була менше п’яти секунд.

В загальному підсумку трійка команд виглядала так:

1 місце – «Україна»;

2 місце – «Карпати»;

3 місце – «Барселона».

По завершенню заходу, всі переможці та призери, отримали спортивні відзнаки від організаторів. Однак, ці подарунки для учасників стали лиш приємним доповненням до хорошого настрою, який дарує спорт.

За повідомленням пре-служби "Спорт для всіх".

Переглядів: 587
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту