Як на Рівненщині вшанували пам’ять учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Як на Рівненщині вшанували пам’ять учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

14 грудня з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській  АЕС в підпорядкованих підрозділах Рівненського гарнізону Держслужби з надзвичайних ситуацій за участю особового складу рятувальників та учасників – ветеранів ліквідації аварії були проведені заходи щодо вшанування пам’яті ліквідаторів.

Заходи розпочалися хвилиною мовчання за героїв, які віддали своє життя залишивши по собі гострий біль втрати та світлі спогади. Після чого, учасниками заходів було проведено покладання квітів до пам’ятних знаків «Героям Чорнобиля».

В обласному центрі біля пам’ятного знаку «Жертвам чорнобильської катастрофи» відбувся поминальний мітинг-реквієм. В ньому взяли участь голова обласної ради Микола Драганчук, члени громадського об‘єднання «Союз Чорнобиль України», ліквідатори аварії, рятувальники та громадськість.

Присутні хвилиною мовчання вшанували подвиг полеглих героїв-лівідаторів, після чого поклали вінки і квіти до пам’ятного знака.

IMG_1702.JPG

«Цей день нагадує нам про ту страшну аварію і людей, котрі ціною свого життя і здоров'я змогли здолати трагедію ХХ століття, що сталася 26 квітня 1986 року на Чорнобильській АЕС» - зазначив керівник обласного управління Держслужби з надзвичайних ситуацій генерал-майор служби цивільного захисту Сергій Крук.

IMG_1742.JPG

ДОВІДКА: 14 грудня 1986 року, через 7 місяців після вибуху, на ЧАЕС було завершено спорудження захисного саркофагу над зруйнованим четвертим енергоблоком.

Переглядів: 588
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту