Увага

Телерадіокомпанія "Сфера-ТВ" із квітня 2018 року по січень 2019 року бере участь у проекті «Просування реформ в регіони» за сприяння Європейського Союзу (http://ec.europa.eu/europeaid), який реалізується Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій та «Європейською правдою». Окремі думки, висловлені в інформаційних матеріалах, підготовлених в рамках проекту, є особистою позицією авторів телерадіокомпанії та жодним чином не відображають точку зору Європейського Союзу, Інститутут економічних досліджень та політичних консультацій, Європейської правди.

Рівненщина Європейська. Європейський Союз підтримує МСП, очолювані жінками (ВІДЕО)

Рівненщина Європейська. Європейський Союз підтримує МСП, очолювані жінками (ВІДЕО)

Як застосовувати інструменти цифрового маркетингу. Про це жінкам-підприємцям розповіли на тренінгу "Going digital" у Рівному. Тренінг "Going digital"організований Центром підтримки бізнесу у Рівному у рамках ініціативи "EU4Business". 

Тарас КОМАРЕНКО, координатор центу підтримки бізнесу у Рівному:

Цей тренінг чотириденний. Він має на меті навчити жінок підприємців, жінок–лідерів, які в бізнесі займають керівні посади, основам цифрового маркетингу і маркетинг-стратегії в онлайн. Це навчання фінансується Європейським Союзом, в рамках ініціативи "EU4Business".    

Курс є частиною програми "Жінки у бізнесі" ініціативи "EU4Business", яка реалізується ЄБРР з метою сприяння малим та середнім підприємствам, які очолюють жінки, в отриманні доступу до фінансових ресурсів та ноу-хау, необхідних для розвитку. Роман Гавриш розповідає жінкам про основні принципи та розвиток цифрового маркетингу, і переконує – майбутнє сучасного бізнесу саме за ним.

Роман ГАВРИШ, лектор тренінгу:

Його важливість важко переоцінити, тому що зараз маркетинг має бути, на моє переконання, основною функцією в бізнесі. Не стільки важливо навіть, що ти виробляєш,  а чи важливо це людям і чи люди будуть це купувати. 

Інформація Європейського інституту гендерної рівності свідчить, що серед країн ЄС найвищий індекс гендерної рівності у сфері зайнятості мають Швеція, Данія та Нідерланди, найнижчі показники у Італії, Греції, Словаччині. В ЄС рівень зайнятості жінок на повну ставку працездатності становить 39,6%, тривалість робочого життя складає трохи більше 32-х років. А індекс перспектив кар’єри становить 63,7, в той час, коли стосовно чоловіків цей показник дещо нижчий і складає 62,6. 

Тренінг у Рівному орієнтований на жінок-керівників або власниць бізнесу, які хочуть підняти свої компанію на новий рівень шляхом розвитку свого бізнесу в онлайн-середовищі та залучення клієнтів через мережу Інтернет. Крім того, учасниці мали можливість поділитися своїм досвідом у різних аспектах управління бізнесом з іншими жінками-підприємцями. Зізнаються, такі заходи вкрай корисні для розвитку жіночого підприємництва.

Катерина ПЕКНА, маркетолог:

Бізнес, який хоче бути на одній хвилі зі своїм клієнтом, зі своїми партнерами – він повинен бути в інтернеті, він повинен бути в Digitals. І він потрібен не просто там бути, а завжди відповідати на вимоги та потреби свого споживача. Тому я вважає, що це просто мастхев маркетингу будь-якого бізнесу відвідувати такі заходи, щоб краще розуміти своїх потенційних клієнтів, свою цільову аудиторію.

Переглядів: 431
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту