Медики Служби порятунку Рівненщини вчили персонал розважального закладу для дітей надавати домедичну допомогу

Медики Служби порятунку Рівненщини вчили персонал розважального закладу для дітей надавати домедичну допомогу

У розважальному комплексі «Sky UP» міста Рівне рятувальники навчали персонал надавати першу медичну допомогу.

Як зазначили в ГУ ДСНС України у Рівненській області, такі заняття мають важливе значення, адже ніхто не знає, в якій небезпечній ситуації під час відпочинку можуть опинитися діти.

— Наші співробітники намагаються докласти максимум зусиль, щоб персонал розважального комплексу отримав необхідні навички, які допоможуть їм у випадку біди надати до приїзду фахвців "швидкої" долікарську допомогу можливим потерпілим, — розповіли у Службі порятунку Рівненщини. 

DSC_0080.JPG

Під час заходу рятувальники розповіли, як правильно поводити себе у випадку пожежі чи будь-якої надзвичайної ситуації. Після цього медичний працівник Головного управління ДСНС в області детально розповів присутнім, як перевірити серцебиття, зробити штучне дихання, непрямий масаж серця, перев’язати травмовану кінцівку, супроводжуючи свою лекцію практичною демонстрацією на манекені.

DSC_0092.JPG

Також присутні дізналися, чим небезпечна втрата крові: лікар розказав про артеріальну кровотечу та разом з асистентом із залу продемонстрував, як її зупинити. Персонал парку відпочинку мав можливість не тільки спостерігати за діями медичного працівника, а й самому на практиці спробувати правильно їх застосувати на манекені.    

Переглядів: 267
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту