Інформатора терористів "ДНР" Рівненський міський суд відправив до в'язниці на 5 років

Інформатора терористів

У Рівному засуджено інформатора терористів ДНР. Обвинувачений 46-річний житель Донецької області два місяці здавав терористам позиції наших військових. У подальшому вказану інформацію бойовики використовували під час артилерійських обстрілів населених пунктів на Сході.

— Державним обвинувачем доведено, що яоловік вчинив кримінальне правопорушення, що передбачене ч.1 ст.258-3 КК України (сприяння діяльності терористичної організації), — інформує прес-служба прокуратури Рівненської області. — Представникам т.зв терористичної організації «ДНР» він передава деталізовані дані про місця дислокації, переміщення військовослужбовців і військової техніки Збройних сил України, які беруть участь у проведенні антитерористичної операції.

Злочинні дії інформатора були припинені у червні 2017 року та його затримано за місцем проживання у Донецькій області співробітниками Служби безпеки України.

Вироком Рівненського міського суду від 11.12.2017 чоловіка визнано винним у вчиненні зазначеного кримінального правопорушення, та призначено покарання у вигляді 5 років позбавлення волі.

Переглядів: 306
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту