У Рівному розкажуть, чи відкриті і публічні судді апеляційного суду

У Рівному розкажуть, чи відкриті і публічні судді апеляційного суду

Сьогодні, 13 грудня, об 11:00 в інформаційно-освітньому просторі  InfoHub (вул. Словацького, 3-А) відбудеться прес-конференція на тему «Чи стала відкритішою та доброчеснішою судова система на Рівненщині після проведення реформи?»

Під час заходу регіональний координатор проекту «ЧЕСНО. Фільтруй суд» у Рівненській області Юрій Дюг  розповідь про результати моніторингу суддів  Рівненського апеляційного суду на предмет відкритості, а також про те, наскільки публічно проводять судові засідання, та чи дотримується право громадян на фото- та відеофіксацію  судових засідань.  Участь у заході візьме і прес-секретар Апеляційного суду Рівненської області Олена Кузьменко.

Крім того, у заході візьме участь представник проекту «ЧЕСНО. Фільтруй суд», керівник громадської організації «Молодь-діє!»  Віталій Примак, який розповість про особливості перебігу судової реформи на Рівненщині, результати перевірки кандидатів із Рівного до вищих судових інстанцій.

Також під час заходу розкажуть, як жителям Рівненщини допомогти викривати зловживання суддів  та правоохоронців, приховування ними статків. З цією метою громадська організація «Антикорупційний моніторинг», за підтримки  Міжнародного фонду «Відродження», реалізовує проект «Ціна правосуддя: моніторинг реального способу життя і декларацій правоохоронців та суддів Рівненщини».

Переглядів: 431
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту