На Рівненщині з обласного бюджету фінансуватимуть лише 3 коледжі

На Рівненщині з обласного бюджету фінансуватимуть лише 3 коледжі

З наступного року лише 3 державні коледжі Рівненщини фінансуватимуться з місцевого бюджету. Інші 10 функціонуватимуть за рахунок коштів державного бюджету.

Як розповіла директорка департаменту фінансів Рівненської ОДА Лідія Біляк, в Рівненській області функціонує 13 вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації державної власності (коледжів). З них лише 3 мають статус окремих юридичних структур – Мирогощанський аграрний та Млинівський державний технолого-економічний коледжі, а також Рівненський коледж економіки та бізнесу.

— Планувалося, що утримання таких закладів мало відбуватися за рахунок обласного бюджету. Такі зміни були б ризикованими. І могли зумовити недофінансування в 2018 році коледжів. Адже на утримання навчальних закладів необхідно було використати 190 мільйонів гривень. А це третина від прогнозованого обсягу власних доходів загального фонду обласного бюджету, - наголосила Лідія Біляк.

У Державному бюджеті 2018 закладені гроші на навчальні заклади І-ІІ рівнів акредитації державної власності. А ті, які мають статус окремих юридичних осіб, фінансуватимуться з обласної скарбниці.

Прес-служба Рівненської ОДА.

Переглядів: 539
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту