Гість у студії: Роман Коваль, координатор "ДІЯ" в Рівненській області (ВІДЕО)

Гість у студії: Роман Коваль, координатор

Намет "Опозиційного блоку" в центрі міста. Чому Роман Коваль вимагає від влади прибрати його?

Який стан забезпечення добровольців на передовій та чи планують Державницьку ініціативу Дмитра Яроша перетворювати на партію, щоб йти на вибори?

На ці та інші питання у програмі "Гість у студії" на "Сфера ТВ" відповів координатор "ДІЯ" в Рівненській області Роман Коваль.

 

Переглядів: 710
Коментарі
10:46 18.01.2018
Мешканець м.Вараш
Це коментар до відео від 18.01.18!!!
09:27 18.01.2018
Мешканець м.Вараш
Мене, як мешканця м.Вараш, обурює та брехня, яку розповідає Коваль.
1. Якщо вони з Анощенко так дотримуються Закону, то хай звернуться до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" ст.79 ч.3, де прописано, що для припинення повноважень міського голови необхідно голоси 2/3 ДЕПУТАТІВ, міський голова НЕ ЯВЛЯЄТЬСЯ депутатом. Тепер рахуємо: 34 депутата - 2/3 голосів = 23 голоси. А тепер питання: скільки депутатів у Вараській міській раді на момент голосування??? 33!!!!!! Підрахунок: 22 ГОЛОСИ!!!!! Чому 33? Тому, що Анощенко не хотів впускати депутата, який би також голосував проти нього. І якщо Анощенко не згідний з рішенням міської ради, то він повинен подавати до суду, на що він має відповідне право. Але цим правом він не хоче скористатись. Чому???
2. По печатці: можливо, ви б захотіли перевірити проти кого відкрито кримінальне провадження? Відповідь вас здивує )))))
3. Подивіться державний реєстр, і подивіться уважно-уважно хто зараз виконує обов'язки міського голови. Відповідь вас також здивує )))))
4. Депутат Кречик зі слів Коваля виявився акробатом, так як він стояв спиною до Коваля і щось кричав йому на вухо )))))) І ще одне, на відео добре видно, що у Коваля не папір, а саме тканина. Ще й сам назвав з якою речовиною вона була. Палиться ))))))
5. Чому Коваль не розповідає про статки, які здобув за два роки Анощенко? Квартира в новобудові у Вараші, будівництво будинка під Тернополем, квартири у Києві, а також розкішне життя його двох доньок.
6. Чому Коваль не розповідає про автобус для освіти, який Анощенко купив, а першим хто звернув увагу на купу металобрухту виявився саме пан Кречик, який є заступником міського голови з питань освіти. За що і отримав від хлопців Коваля. І був на лікарняному більше двох тижнів.
7. А поліція дійсно бездіяльна. Вона підтримує Анощенка і команду і тому: не вмішувалась в той мордобій, не бачить порушень в обливанні зеленкою та не хоче приймати заяви від секретаря та депутатів міської ради.
Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту