На Рівненщині виправна колонія на карантині через спалах африканської чуми свиней

На Рівненщині виправна колонія на карантині через спалах африканської чуми свиней

У Рівненському районі в підсобному господарстві Городищенської виправної колонії №96, яке розташоване на території Городищенської сільської ради зафіксовано спалах африканської чуми свиней.

Про це повідомляє Головне управління Держпродспоживспілки області.

4 грудня завідувач Корнинської дільниці ветеринарної медицини повідомив начальника Рівненської районної державної лікарні ветеринарної медицини про загибель трьох свиней різного віку. При виїзді спеціалістів ветеринарної медицини на місце, зі слів відповідального за господарство з’ясовано, що свині відмовились від корму, температура тіла 37-42,20С. Вранці цього ж дня свині загинули.

Приміщення, де захворіло 13 голів свиней, знаходиться за територією колонії, друге приміщення, де утримується 25 голів свиней знаходиться на території колонії, куди доступ сторонніх осіб категорично заборонений.

Спеціалістами державної ветеринарної медицини відібрано патологічний матеріал мертвих свиней та направлено на експертизу.

6 грудня накладено карантин на підсобне свиногосподарство Городищенської виправної колонії №96 та визначено зони захисту і нагляду.

У неблагополучному пункті проводяться заходи по локалізації та ліквідації африканської чуми свиней. 

Переглядів: 465
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту