На Рівненщині рятувальники вчили нацгвардійців ліквідовувати пожежі

На Рівненщині рятувальники вчили нацгвардійців ліквідовувати пожежі

6 грудня на базі 2-го державного пожежно-рятувального загону Головного управління ДСНС України у Рівненській області було проведено підготовку позаштатної пожежної команди військової частини 3045 Національної гвардії України.

Метою проведення заходу була перевірка готовності позаштатної пожежної команди військової частини щодо виконання ними своїх обов’язків під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

Підготовка  проводилась у декілька етапів, під час теоретичної частини рятівниками було доведено основні вимоги пожежної безпеки на військових об’єктах та правила гасіння пожеж у різних за призначенням будівлях та спорудах.

DSC_1727 (8).jpg

Під час навчань були ретельно обговоренні питання взаємодії військової частини №3045 з рятівниками 2-го державного пожежно-рятувального загону під час ліквідації надзвичайних ситуацій, як на території військової частини так і на об’єктах Рівненської АЕС.

Практична частина навчань включала в себе гасіння змодельованого вогнища первинними засобами пожежегасіння, а також військовослужбовці спробували свої можливості під час виконання елементів підготовки рятувальників у міжнародному форматі FCC (Firefighter Combat Challenge).

DSC_1691.jpg

У ході проведення занять військовослужбовців також ознайомили з особливостями несення служби в пожежно-рятувальній частині, розпорядком дня, продемонстровано можливості пожежно-рятувальної техніки та аварійно-рятувального обладнання.

За повідомленням ГУ ДСНС України у Рівненській області. 

Переглядів: 359
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту