+380673870816 +380673870816

На чергову сесію Рівнеради завітали невдоволені спортивні вболівальники

Звернення до Верховної Ради України щодо мовної політики, до Президента України стосовно гендерної політики, майбутню долю майнового комплексу "Теплотранссервіс" та рівненського спорту, - ці питання з-поміж низки земельних розглянули депутати Рівнеради на черговій 18 сесії. 

Традиційно чергова сесія Рівнеради розпочалася з пікету під стінами зали засідань. Цього разу увагу місцевих обранців до своїх проблем намагалися привернути спортивні вболівальники міста. Хлопці бідкаються, що тепер їм немає за кого вболівати, адже не залишилося ні місцевої футбольної команди, ні гідного місця для проведення змагань.

Іван Солодуха, голова громадського об’єднання вболівальників м. Рівне:

- Звичайно, це в першу чергу відновлення футбольної команди "Верес". Як так, в Луцьку є, в Тернополі є, а у нас цього немає. Друга вимога – реконструкція стадіону "Авангард". Ми розуміємо, що це потребує значних коштів, але менше з тим, це має бути як для обласного центру.

Також вимагають вболівальники і замінити паркет в місцевій ДЮСШ №4. Міський голова подібні вимоги хоча і назвав обґрунтованими, проте не може задовольнити їх цілком.

Володимир Хомко, міський голова Рівного:

- Безумовно, ми увесь паркет там міняти не будемо. Але якщо там є якась ділянка паркету, який не підходящий, то замінимо. Все, не витрачайте більше часу. Ми питання це вирішимо. Щодо стадіону, то ви знаєте, ми розділили фінансування. На наступному тижні буде спільна нарада і ми будемо фінансувати будівництво з двох бюджетів.

Перед тим як перейти до розгляду питань порядку денного, депутати Рівнеради заслухали звернення громадян, які мешкають у будинку за адресою Кіквідзе, 18. Зокрема, йшла мова про заборону незаконного, на думку рівнян, будівництва під їхніми вікнами торгівельного центру.

Ганна, мешканка будинку по вул. Кіквідзе, 18:

- Ми просимо вашої допомоги в недопущенні будівництва під нашими вікнами торгівельного комплексу. Також провести повну перевірку цього будівництва та рейдерського захоплення додаткової площі землі.

З врахуванням того, що історія протистояння тамтешніх жителів із забудовниками облетіла як місцеві, так і столичні ЗМІ, міський голова мав особисту розмову із забудовниками.

Володимир Хомко, міський голова Рівного:

- Я з тими забудовниками зустрівся. Я їм усно, не законно, а усно заборонив будь-які роботи. Я сподіваюся, що вони до моєї думки прислухаються. Поки ми тут не вирішимо це питання, там ніяких робіт не буде. Але тепер під це все потрібно підвести юридичну базу.

Із ще одним житловим питанням до депутатів звернулися мешканці будинку, що знаходиться за адресою Біла 105. Просили вони провести експертну оцінку аварійності їхнього будинку. Загалом, обидва звернення місцеві обранці прийняли та пообіцяли найближчим часом створити відповідні комісії, які займуться ретельним вивченням цих проблем.

Найгострішим питанням чергової сесії стала ймовірна передача в оренду майнового комплексу комунального підприємства "Теплотранссервіс". Головним кандидатом на місце орендатора висувається трудовий колектив того ж підприємства.

Володимир Хомко, міський голова Рівного:

- Якщо переможе "Теплотранссервіс", то угода буде складена таким чином, що якщо вони будуть задовольняти всі наші умови: подавати гарячу воду і тепло, то немає претензій. А не зможуть, то прийде на їхнє місце хтось інший. Ми ж не створювали "Теплотранссервіс", щоб годувати сім’ї. Ми його створили, щоб було тепло в місті і була гаряча вода.

Проте, хто стане орендатором майна "Теплотранссервісу" та на яких умовах, за словами місцевих депутатів, говорити ще зарано. Адже попереду не одне обговорення та внесення коректив. Радує, що без чвар депутати Рівнеради прийняли звернення до столичної влади щодо мовної та гендерної політики.

Схожі статті