Новини Рівного від 24.11.2017 (ВІДЕО)

Новини Рівного від 24.11.2017 (ВІДЕО)

АНОНС:

Страх для роботодавців, які займаються тіньовим бізнесом. Чи платити зарплату вчасно, офіційно працевлаштовувати чи ні та скільки працівників ви дійсно наймаєте до себе на роботу — відтепер за цим офіційно слідкуватимуть 5 інспекторів праці Рівного. Хто ж вони і що входитиме у їхні обов'язки? 

«Дайте нам вагони!» Із такою вимогою аграрні підприємства Рівненщини пікетували «Укрзалізницю». Працівники групи компаний «УкрТехноФос», що займається виробництвом добрив на українському ринку,  нарікають,  через дефіцит вагонів  на «Укрзалізниці» їм доводиться працювати із затримкою та перебоями.  Як вирішували «залізничний колапс»?

Про інформацію щодо проблемних питань у енергозбереженні населених пунктів Рівненської області, здійснення шефства над військовою частиною  та внесення змін до обласної програми підтримки молоді на 2016-2020 роки. Саме такі питання погоджували сьогодні на комісії бюджету, фінансів та податків Рівненської обласної ради. 

На що здатні? Свою професійну підготовку показали бійці розвідувального батальйону оперативного командування "Захід". Показові виступи бою відбулися у Млинові. Отже, про міць тих, хто боронить наші кордони. 

«Строката хата» - саме таку назву має нова книжка рівненської поетеси Лідії Гольонко. Написала вона її спеціально для маленьких читачів. Вона про любов, про природу і про все прекрасне навколо. Презентувала своє нове дітище письменниця у Рівненській обласній бібліотеці для молоді. Деякі свої вірші поетеса поклала на музику. 

«Голос країни» звучав у Рівному. Так, у наше місто завітав переможець сьомого сезону українського  телевізійного вокального шоу Олександр Клименко. Його візит мав на меті не розважити місцеву публіку, а через свій талант наблизити людей до Бога. 

Переглядів: 467
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту