Новини Рівного від 22.10.2017 (ВІДЕО)

Новини Рівного від 22.10.2017 (ВІДЕО)

АНОНС:

Пенсійна реформа в дії. Вже є перші незадоволені. Так, військові пенсіонери пікетують Пенсійний фонд України в Рівненській області. Оскільки, їм ще з минулого року не перерахували пенсії. А більшість доплат заледве сягає двохсот гривень. Таким чином, обіцяного осучаснення вони так і не дочекалися. А в Пенсійному фонді запевняють – коштів на доплати для колишніх військових немає. 

Про переваги для міста від залучення мешканців до процесу прийняття рішень говорили сьогодні активісти та представники влади. Запросили також експертів зі Львова. Отже ,як містяни можуть брати активну участь у створенні комфортного простору для життя? 

Внесення змін до обласного бюджету на 2017 рік, зміни до статутів та продовження терміну дії з директорами комунальних закладів. Отож, про що ще говорили обласні обранці на постійній комісії з економічних питань та комунальної власності?

"Робота PR-клубів бібліотек в умовах децентралізації – саме під такою назвою відбувся тренінг бібліотекарів Рівненщини. У процесі реформи децентралізації бібліотеки нашого регіону стають інформаційними центрами, які прагнуть донести свіжу інформацію про децентралізацію місцевих громад області. 

Футзал повертається до Костополя. Щоправда лише на одну гру. У рамках другого туру аматорського чемпіонату області з футзалу у Костополі місцевмй "Свиспан" приймав команду "Рівнеобленерго". Цей вечір видався справжнім святом для вболівальників Костополя, адже усі ігри чемпіонату проходять у Рівному. Тому команда "Свиспан" на правах минулорічного чемпіона області серед аматорів попросила у асоціації футзалу провести цю гру у рідних стінах, аби подарувати своїм шанувальникам приємні емоції. 

Переглядів: 491
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту