Новини Рівного від 20.11.2017 (ВІДЕО)

Новини Рівного від 20.11.2017 (ВІДЕО)

АНОНС:

Без права на пільги. В такій непростій та кричущій ситуації опинилися дружини померлих військовослужбовців. Мовляв, вони не мають на це законних підстав. Оскільки, їхні чоловіки не загинули, а померли. Тому своє право на пільги та надбавки вдови доводять через суди. Але поки результатів нуль. Чому?  

Зберегти історичні пам’ятки . У нашому місті вже з наступного року стартує повномасштабна  реалізація міського  проекту  « Від мамонтів до Рівного». 
Історичні та незнані місця позначать  спеціальними вказівниками, щоб жителі та гості знали більше про минуле. Чи багато у Рівному раритетних будівель?

Із німецькою на вустах. Так, в Україні кінець 2017 початок 18 названо Роком мов. Зокрема, у нашій країні посилено вивчатимуть німецьку, а в Німеччині – українську. Саме таким чином, ці дві держави вирішили відзначити 25 років тісних дипломатичних відносин. Впродовж року в українських школах відбуватимуться різноманітні заходи. Найстаранніші матимуть можливість поїхати на навчання до Німеччини. А тим часом у Рівному відбулося урочисте відкриття українсько-німецького Року мов.

13 міжнародна науково-практична конференція «Євроінтеграційні процеси в сучасній Україні» пройшла в Рівненському державному гуманітарному Університеті. Основне місце на ній займали дискусійні питання щодо особливостей процесів у сучасних реаліях культури. 490 представників із 107 наукових і освітніх закладів України та закордону долучилися до обговорення проблем культури. 

І до новин спорту. 2 перемоги та одна поразка – такий доробок чоловічої та жіночої баскетбольних команд із Рівного. Дівчата в рамках Суперліги України минулими вихідними у столиці спочатку поступилися лідеру чемпіонату «Київ-Баскет» з рахунком 53:83, та вже наступного дня перемогли свого основного конкурента за місцем у четвірці найкращих команд «Динамо НПУ» - 70:58. Чоловічий же БК «Рівне» в рамках 1\8 фіналу кубку України на виїзді без проблем здолав «Дніпро2». Рахунок у матчі 89:52 на користь рівнян. 

Підбити підсумки. Впрожовж всього року в Україні відбувались різні заходи присвячені 500 річчю Реформації. Тепер же на прес-конференції зібрались громадські діячі, держслужбовці, журналісти та релігієзнавці. 

Переглядів: 434
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту