На Рівненщині навчатимуться 15 дітей із Донецької області

На Рівненщині навчатимуться 15 дітей із Донецької області

Група із 15 школярів прибула на навчання до Олександрійської загальноосвітньої школи-інтернату  із прифронтового міста Торецьк, що недалеко від Горлівки.

Гості розповідають, що ситуація на Донеччині непроста: стріляють, є поранені, руйнування. Тому і відправили дітей на навчання у нашу область. Нові вихованці перебуватимуть у закладі впродовж трьох місяців. А далі – за згодою батьків та самих школярів – і до кінця навчального року.

— Для дітей з Донеччини підготували цікаву програму. Школярі не тільки навчатимуться, але й за цей час побувають на різноманітних екскурсіях у Львові, Острозі, Дубні. У Рівному для них проведуть екскурсію містом, діти побувають у краєзнавчому музеї, Музеї бурштину, познайомляться з визначними пам'ятками, —  каже заступник голови Рівненської ОДА Світлана Богатирчук-Кривко.   

Директор школи-інтернату Наталія Тарасевич, спільно з вихованцями, влаштували гостям і запрошеним теплу зустріч та солодкий стіл. Знайомили дітей з новими однокласниками та вчителями.

— Ми вперше в Рівному, нас тут гарно зустріли. Таке відчуття, що ми приїхали не до друзів, а до родини,  — зауважила директор Торецької школи-нтернату Донецької області Олена Гандзюк.

За повідомленням прес-служби РОДА.

Переглядів: 308
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту