Сьогодні День працівників сільського господарства: аграрії Рівненщини потрапили у десятку кращих за темпами приросту продукції

Сьогодні День працівників сільського господарства: аграрії Рівненщини потрапили у десятку кращих за темпами приросту продукції

Сьогодні, 19 листопада, в Україні відзначається День працівників сільського господарства. Напередодні аграрії Рівненщини підсумували господарський 2017 рік та визначили лідерів у галузі.

За інформацією РОДА, цього року аграрії отримали фінансову підтримку з державного бюджету – 4,5 мільйони гривень, а з обласного – 1,2 мільйони. Аграрії повністю забезпечують жителів області у власній продукції. Вперше за багато років збільшилася посівна площа.  

Як повідомила директор департаменту агропромислового розвитку ОДА Надія Переходько, обсяги продукції сільського господарства з початку року зросли на 3,5 % в порівнянні з минулим роком. Найкращими стали товаровиробники Млинівського, Радивилівського та Рівненського районів. А на Поліссі – Березнівщина та Сарненщина.

В цілому за темпами приросту продукції агропромислового комплексу Рівненщина увійшла в 10 найкращих серед усіх регіонів України.

Лідером у галузі молочного скотарства є ПП «Агро-Експрес-Сервіс» Млинівського району. Підприємство випускає майже половину усього молока в області.

У галузі птахівництва передовим є агрокорпорація «Крупець» Радивилівського району. На ньому утримується майже половина від усього поголів’я птиць в області.

Найвищих показників у господарській діяльності досягли фермерські господарства «Влада» Млинівського району. Підприємство спеціалізується на виробництві широкого асортименту овочів – більше 10 сортів і видів капусти, моркви, столового буряка, картоплі.

Високу врожайність сільськогосподарської продукції також показали ТОВ СГП «ім. Воловікова» Гощанського району, ТОВ «Агро-класік» Дубенського району, агрофірма «Камаз-Агро» та ТзОВ «Хавест-Агро» Млинівського району, агрокорпорація «Крупець» Радивилівського району.

Найкращі підприємства за професіоналізм отримали відзнаки Прем’єр-міністра України, Рівненської ОДА та облради.

Переглядів: 344
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту