Плата за землю у Рівному поповнила місцеві бюджети на понад 282 мільйона гривень

Плата за землю у Рівному поповнила місцеві бюджети на понад 282 мільйона гривень

У цьому році  місцеві скарбниці Рівненщини поповнились на 282,6 мільйонів гривень земельного податку, це на 18 мільйонів гривень, або на 7 відсотів більше, ніж у минулому році. Від юридичних осіб надійшло майже 231 мільйон, а від фізичних осіб – 52 мільйони гривень.

Про це повідомляє ГУ ДФС у Рівненській області.

Земельний податок та орендна плата за користування землею, за даними податківців, є одним з вагомих джерел наповнення місцевих скарбниць регіону та складає майже 10,4 відсотків від загальних надходжень.

ГУ ДФС у Рівненській області нагадує, відповідно до податкового законодавства власники землі та землекористувачі сплачують за землю з дня виникнення права власності або права користування земельною ділянкою. У разі припинення права власності або права користування земельною ділянкою плата за землю сплачується за фактичний період перебування землі у власності або користуванні в поточному році.

Податок фізичними особами сплачується впродовж 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення, які надсилаються до 1 липня поточного року. 

Переглядів: 341
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту