Новини Рівного від 14.11.2017 (ВІДЕО)

Новини Рівного від 14.11.2017 (ВІДЕО)

АНОНС:

Борги із зарплати ростуть, вакцин не вистачає, а рівненські розважальні заклади хочуть працювати довше. Про це і не тільки говорили під час чергового засідання виконавчого комітету Рівненської міської ради.  

Публічні обговорення тарифів у «Рівнетеплоенерго» закінчились конфліктом. На місце проведення заходу навіть викликали поліцію. Громадські активісти стверджують, обговорення не можуть бути законними, бо адреса у оголошенні була вказана не вірно, представники ж теплоенерго стверджують -  все законно!  

Поклaсти кpай “блaгодійним” поборaм у навчaльних зaкладах та садочках вимaгають у Рівному. Петиція щодо цього опублікована на сайті міської кради. Автор ініціативи Олeг Здрaчук зазначає, що нині бaтьки шкoлярів і виховaнців дитячиx сaдочків змушeні здaвати “дoбровільні” внeски у фoнди рoзвитку гpупи, сaдочка, клaсу, шкoли. Підтримати цю петицію на сайті міської ради можна до 7 грудня. Для того, аби можливість втілення ініціативи розглянули потрібно, щоб вона набрала 300 підписів рівнян.

Про роботу у раді Європи, децентралізацію влади в Україні, жінок у політиці і навіть дещо про особисте життя студентам факультету журналістики МЕГУ розповіла заступниця голови Рівненської ОДА Світлана Богатирчук-Кривко. Вона розкрила усі тонкощі та нюанси роботи Української делегації у Раді Європи. 

Вихідні не вдома на дивані, а у спортзалі – під таким гаслом пройшли змагання зі спортивних естафет у загальноосвітній школі №13. Участь у стартах взяло 5 команд цього навчального закладу. 

Переглядів: 395
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту