За нелегальних працівників підприємець з Рівненщини сплатить майже 200 тисяч гривень штрафу

За нелегальних працівників підприємець з Рівненщини сплатить майже 200 тисяч гривень штрафу

Під час чергового обстеження підприємств Березнівщини районна робоча група з питань легалізації праці виявила у фізичної особи – підприємця двох працівників, з якими на момент обстеження не було оформлено трудових відносин.

Таким чином, в порушення частини 1 та частини 3 статті 24 Кодексу законів про працю України підприємець, що займається роздрібною торгівлею, допустив до роботи без укладення трудових договорів двох продавців. На підставі довідки робочої групи фахівці Управління Держпраці у Рівненській області провели інспекційне відвідування підприємця і встановили факт несвоєчасного оформлення трудових відносин.

На підставі виявлених порушень уповноваженими посадовими особами Управління було винесено постанову про накладення штрафу у сумі 192 тис. грн. Відповідно до абзацу 2 частини 2 статті 265 Кодексу законів про працю України підприємцю доведеться сплатити 30 розмірів мінімальної зарплати, встановленої законом на момент виявлення порушення, за кожного працівника щодо якого скоєно порушення.

За матеріалами Управління Держпраці у Рівненській області.

Переглядів: 305
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту