+380673870816 +380673870816

Юні рівненські гімнастки стали першими на Чемпіонаті України

З 06 по 10 листопада 2017 року в м. Кропивницький відбувся чемпіонат України з гімнастики спортивної серед юніорів, участь в якому брали 21 команда ДЮСШ та СДЮСШОР.

Справжньою сенсацією чемпіонату став виступ команди ДЮСШ № 1 міста Рівного (директор Баль Людмила Олександрівна).

За підсумками командних змагань у багатоборстві серед ДЮСШ рівненська команда у складі Тетяни Мокляк, Данієли Батрони, Анни Фідрі, Дарини Прозапас вибороли перше загальнокомандне місце.

В особистому заліку за програмою Кандидатів у майстри спорту Тетяна Мокляк виборола друге місце у багатоборстві та друге місце у фінальних змаганнях на вільних вправах.

Фото Сливинскаи Елены.
В особистому заліку за програмою 1 розряду Данієла Батрона виборола перше місце у багатоборстві.

В особистому заліку за програмою Майстрів спорту в багатоборстві Христина Кулаківська виконала необхідний норматив для присвоєння спортивного звання «Майстер спорту України».

Тренують спортсменок Довмат Оксана Іванівна та Сливінська Олена Володимирівна.