Рівнян запрошують на зустріч із обдарованим випускником Клеванської школи-інтернат для дітей з порушеннями зору

Рівнян запрошують на зустріч із обдарованим випускником Клеванської школи-інтернат для дітей з порушеннями зору

Cьогодні, 14 листопада, у Рівненській обласній універсальній науковій бібліотеці відбудеться зустріч з чемпіоном України з легкої атлетики серед спортсменів з інвалідністю по зору та переможцем фестивалю "Барви життя" Михайлом Бережним.

Захід розпочнеться 0 14-ій годині. 

Про це повідомляє відділ маркетингу та наукової роботи Рівненської ОУНБ.

Довідково:

Михайло Бережний народився на Рівненщині. Навчається у 11 класі Клеванської школи-інтернат для дітей з порушеннями зору.

Неодноразовий переможець чемпіонатів Рівненської області з шашок, шахматів серед спортсменів з порушеннями зору. Чемпіон України з легкої атлетики серед спортсменів з інвалідністю по зору.

Постійний учасник та переможець (2013, 2015,2017рр.) регіонального етапу Всеукраїнського фестивалю творчості людей з інвалідністю "Барви життя", що відбувається у Рівному.

У 2013 вокальний дует вихованців Клеванської школи-інтернату Аліна Фауст та Михайло Бережний представляли Клеванську школу у заключному гала-концерті Всеукраїнського фестивалю «Барви життя», що відбувся у грудні в Києві. Цьогоріч Михайло також переміг у регіональномому етапі фестивалю «Барви життя», тому представлятиме Рівненщину на Всеукраїнському фестивалі у Києві.

Мріє  і надалі поєднувати у своєму житті спорт та творчість. Перемагати усі життєві труднощі, ніколи не забувати рідну школу, яка допомогла йому знайти щирих друзів, віднайти свої таланти.

Переглядів: 300
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту