Новини Рівного від 13.11.2017 (ВІДЕО)

Новини Рівного від 13.11.2017 (ВІДЕО)

АНОНС:

І знову про суди через скандально відоме будівництво у Рівному. У Житомирському адміністративному апеляційному суді розпочали розгляд справи будівництва на Київській, 67 по суті. Як проходило чергове судове засідання – дивіться далі.

Що принесе нам день завтрашній? Нині експерти активно обговорюють, які ж зміни у життя українців внесе «медична реформа». Наприклад, яким чином громадяни повинні обрати собі сімейного лікаря, чи обов’язково підписувати з ним угоду і коли з’явиться електронний реєстр пацієнтів? 

Отруйна напасть. Так, мова йде про таку рослину як борщовик сосновського. І вона вже буквально розрослася по всій області. Рослина небезпечна для людини. І екологи б'ють на сполох. Рослину потрібно викоріняти! Як боротимуться із цією напастю на Рівненщині?

"ЖІНОЧЕ ЛОБІ: Створюємо можливості" у Рівному. 24 представниці прекрасної статі приїхали до нашого міста, аби консолідувати зусилля задля якісних змін у суспільстві та більше дізнатися про свої права. Такий захід втретє організовує СД Платформа в Україні. 

Рівненські спортсмени вистояли у протистоянні. Так, мова йде про міжнародний турнір зі змішаних єдиноборств «Step to top 4». Спортсмени, які захищали ім'я не лише нашої області, а й цілої України, таки виправдали покладені на них надії. Оскільки, гості із Азербайджану, які приїхали на турнір позмагатися, так і не повезли додому жодної перемоги. Загалом відбулося 12 поєдинків.

10 ювілейний турнір з художньої гімнастики «Золота осінь» завершився у Рівному. Цьогоріч змагання викликали справжній ажіотаж серед учасників та глядачів. До Рівного завітало понад 600 спортсменок з усієї України. Вони влаштували справжню феєрію на спортивному килимі. 

Переглядів: 369
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту