Рівнянин Іван Сівак – найкращий світовий паралімпієць місяця

Рівнянин Іван Сівак – найкращий світовий паралімпієць місяця

Іван Сівак - паралімпійський спортсмен місяця жовтня 2017 року. Таке звання від Міжнародного паралімпійського комітету отримав спортсмен з Рівненщини.

Іван Сівак – заслужений майстер спорту України зі спортивних танців на візках серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату.

Міжнародний паралімпійський комітет номінував Івана на звання «Спортсмен місяця». Він гідно переміг в конкурсі, набравши більше 52% голосів, та випередив суперників з Монголії майже на 10% . Спортсмени з  Італії набрали 1,28% голосів, з Данії – 1% та 0,69% – з Японії.

Як повідомляла "Сера ТВ", рівненський візочник Іван Сівак виборов золоту медаль на Чемпіонаті світу зі спортивних танців у Бельгії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Золото і срібло здобули рівняни на Чемпіонаті світу зі спортивних танців у Бельгії

Спортсмен став найкращим серед чоловіків з ураженнями опорно-рухового апарату у категорії «соло, клас 2». Окрім того, він здобув і бронзу в категорії «фрістайл соло, клас 2».

Чемпіон світу та Європи Іван Сівак завоював свій перший титул чемпіона світу в одиночному класі чоловіків. Він вперше змагався на чемпіонаті після того, як його дружина та танцювальниця Надія померла рік тому.

Переглядів: 773
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту