Скільки податку на нерухомість сплатили мешканці Рівненщини у 2017?

Скільки податку на нерухомість сплатили мешканці Рівненщини у 2017?

З початку 2017 року власники нерухомості Рівненської області перерахували до місцевих бюджетів 43,5 млн.грн., що на 79 %, або на 19,2 млн.грн. більше надходжень січня-жовтня 2016 року. 

Безперечним лідером у сплаті податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, є власники майна – юридичні особи, ними сплачено майже 30 млн.грн., що на 11,4 млн.грн. більше ніж за аналогічний період минулого року . 

Нагадуємо, що платники - юридичні особи самостійно обчислюють суму податку станом на 1 січня звітного року і до 20 лютого цього ж року подають до фіскальних органів області за місцезнаходженням об'єкта/об'єктів оподаткування декларацію з розбивкою річної суми рівними частками поквартально. 

Внесок платників – фізичних осіб протягом січня-жовтня поточного року  майже                      14 млн.грн., що на 7,8 млн.грн. більше надходжень відповідного періоду минулого року. Громадяни сплатили податок у 2017 році за минулий рік за ставками і з урахуванням пільг 2016 року. 

Про суму нарахованого податку на нерухоме майно громадян – фізичних осіб повідомляють фіскальні органи області за місцем податкової адреси, вручаючи податкові повідомлення-рішення до 1 липня звітного року. У разі незгоди з визначеною у податковому повідомленні сумою податку громадяни мають право звернутися до податкового органу за місцем реєстрації та провести звірку даних. Однак, зробити це вони мають протягом 60 днів з дня отримання податкового повідомлення, адже по завершенню цього терміну до моменту сплати податку буде нарахована пеня.  

ГУ ДФС у Рівненській області.

Переглядів: 527
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту