196 мільйонів гривень мешканці Рівненщини перерахували на армію

196 мільйонів гривень мешканці Рівненщини перерахували на армію

За січень-жовтень 2017 року платники податків Рівненщини перерахували до державного бюджету близько 196 мільйонів гривент військового збору.

Про це повідомили в ГУ ДФС у Рвненській області.

За словами начальника ГУ ДФС у області Дмитра Зайцева, зазначена сума більша проти аналогічного періоду минулого року на 48 мільйонів гривент, або 25 відсотків.

У фіскальній службі зазначають, що військовий збір був введений в Україні з серпня 2014 року.

Гроші на армію почали збирати з тих, хто отримує офіційну заробітну плату. Додатково до ЄСВ (єдиного соціального внеску) із зарплати почали вираховувати ще 1,5% доходів.

Це, кажуть у ДФС, "додаткове джерело фінансування і підтримки армії, яка виконує завдання у зоні проведення АТО". 

Платниками військового збору є фізичні особи – резиденти та нерезиденти, які отримують доходи в Україні. Відповідальними за нарахування збору до бюджету є роботодавці, що нараховують доходи у вигляді заробітної плати на користь платника податків, — роз'яснюють податківці. 

ГУ ДФС у Рівненській області звертається до усіх роботодавців регіону, які виплачують своїм працівникам неофіційну заробітну плату і таким чином занижують військовий збір, своєчасно і в повному обсязі сплачувати відрахування з реальних заробітків працівників. 

Переглядів: 255
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту