У Рівному пройде перший фестиваль з доджболу

У Рівному пройде перший фестиваль з доджболу

Сьогодні, 8 листопада, у Рівному відбудеться перший фестиваль з доджболу. Захід пройде ,  у спортивному залі Рівненського державного гуманітарного університету.

Про цей повідомляє прес-служба "Спорт для всіх". 

Початок – 12.30.

Довідка:

 Доджбол — це сучасна версія дитячої гри «вибивали», завданням якої є поцілити м’ячем у «ведучого». Двоє гравців, що стоять один навпроти одного на відстані 10 м, цілять м’ячем -  «вибивали», а один, той, хто ухиляється від м’яча і стоїть посередині -  «ведучий». Якщо вибивали влучають м’ячем у ведучого, той хто влучив стає на його місце і гра продовжується. Якщо ведучий впіймав м’яч до тих пір поки він вдарився об поверхню, він отримує так звану запасну гру. Якщо після ловіння м’яча по гравцеві поцілили, то цей запас згоряє і той самий ведучий продовжує гру до наступного влучання по ньому.

Якщо гравців багато, то вони розділяються на дві команди (ведучих та вибивал) і гра триває до вибивання останнього ведучого. Якщо ведучий впіймав м’яч, то він має право ввести у гру одного гравця з своєї команди, який вибув. Учасники міняються і гра триває доти, поки вистачить сил.

Доджбол – ця гра може бути масовою та яскравою. Це виникло у зв’язку з необхідністю.

Переглядів: 354
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту