Рівнян запрошують на виставку акварельного живопису

Рівнян запрошують на виставку акварельного живопису

У Рівномусьогодні, 2 листопада, відбудеться виставка художніх робіт Ірини Локшук та її студентів (акварель, гобелен, батик) до 40-річчя від дня народження художниці та 15-річчя педагогічної діяльності.

Місце проведення — Рівненська обласна універсальна наукова бібліотека

Час проведення:  14:00.

У заході візьмуть участь викладачі РДГУ, працівники Рівненського центру народної творчості, дитячої художньої школи, краєзнавчого музею, друзі та студенти.

Музичний супровід - фольклорний гурт «Джерело».

Довідково:

Локшук Ірина Миколаївна — старший викладач РДГУ кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва. Досягнення Ірини Миколаївни та її студентів (кращі дипломні та курсові роботи: гобелени, батики, одяг) експонувалися у залах Рівного,  Березного, Острога, Нетішина та Києва. Пані Ірина активно працює у мистецтвознавчому напрямку.

Коло інтересів художниці направлене на дослідження декоративно-прикладного мистецтва України, народного та професійного. У свої напрацюваннях вона широко висвітлює специфіку народних художніх тканин рівненського Полісся, торкається питання розвитку професійного текстильного мистецтва у Рівному. За період педагогічної діяльності в університеті опублікувала 23 наукові статті.

Переглядів: 285
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту