+380673870816 +380673870816

Чоловіки з БК "Рівне" вдруге перемогли столичних «Шаманів»

Рівне вийшло до наступного етапу Кубка України, впевнено здолавши вдома в другому матчі другого етапу столичних Шаманів – 90:81.

Це був матч-відповідь Кубку України. Минулого разу в Києві рівняни теж перемогли з рахунком 71:68.

Після першого поєдинку рівняни мали лише 3 очки переваги, то ж налаштовувалися на важку боротьбу. Упродовж стартової чверті гості намагалися не відпускати господарів у відрив. Серед іншого допомогли киянам у цьому влучні триочкові Катаєва та Саченка. Але завершальне в чверті дальнє влучання Сотника з Рівного зафіксувало 6-очкову перевагу господарів.

Фото Баскетбольний клуб

Уже в другій 10-хвилинці стала відчутно позначатися ігрова перевага Рівного. У середньому на одну результативну атаку гостей випадало три від господарів. То ж на велику перерву Рівне вже мало 16 очок переваги.

Втім завчасно капітулювати аматори не збиралися. По перерві Шамани зупинили ріст переваги господарів. На заключну чверть різниця становила 13 очок. Чимало зусиль для цього доклав у складі киян Морозов, який набрав за 3-тю чверть 10 очок.

Заключна чверть почалася з перестрілки дальніми кидками. Спочатку Кісільчук так відзначився за господарів, а рівнозначну відповідь надав Гнатенко. Згодом також триочковими у гостей відзначилися Катаєв і за ним Морозов. Та загальна різниця все ще залишалася значною – 12 очок. За 2:44 до сирени Гаркавенко триочковим скоротив загальну різницю до 6-ти очок. Однак перелому в грі це не принесло. Господарі не дозволили киянам вирвати перемогу. Фінальне влучання з-за дуги «шамана» Гнатенка зафіксувало підсумкову 9-очкову різницю.

Рівне продовжує боротьбу за Кубок. У наступному раунді суперником буде "Старлайф" з Чернівців. Матч у Рівному має відбутися 1 листопада, в Чернівцях – 5 листопада.

Як раніше повідомляла "Сфера ТВ", 28 жовтня жіноча команда БК «Рівне» зустрічалася із фаворитом та найсильнішою командою української «Суперліги» - столичним «Київ-БАСКЕТ».

Рівнянки у грі дещо поступилися київським суперницям із рахунком 55:87, проте результатом залишилися задоволені, адже змагалися із однією з найсильніших команд країни.