На мапі Рівненщини може з’явитися ще одна ОТГ

На мапі Рівненщини може з’явитися ще одна ОТГ

Потенційна Колківська громада розташована неподалік районного центру Дубровиця. За перспективним планом до неї має увійти 3 сільради - Колки, Залужжя та Бережки – з населенням 7 тисяч. Рішення про об’єднання та усі відповідні обговорення прийняли ще у вересні 2016 року. Згодом одна сільська рада своє рішення відкликала і процес загальмувався.

Відповідна інформація розміщена на сайті Рівненської ОДА. 

Консультанти проекту ПУЛЬС Рівненського регіонального відділення АМУ з робочим візитом відвідали Колківську громаду. Там зустрілися з сільським головою та громадськістю. Фахівці роз’яснили головні переваги об’єднання та порадили розпочати новий етап обговорень і знайти союзників. Адже тепер можна об’єднатися у складі 2 сільських рад або ж з районним центром Дубровиця.

— Ми вже давно могли об’єднатися, і працювати самостійно. У нас є бажання і потенціал. Ми маємо хороші природні ресурси - ліс, річки та водойми, але не вміємо використовувати це з користю для громади, — каже Колківський сільський голова Петро Яцута.

Фахівці з питань децентралізації переконані, що Колківська громада має потенціал, але вона повинна знайти порозуміння з сусідами.

Переглядів: 989
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту