Приватне підприємство незаконно передало банку будівлі Рівненського заводу високовольтної апаратури, – прокуратура

Приватне підприємство незаконно передало банку будівлі Рівненського заводу високовольтної апаратури, – прокуратура

Органами прокуратури Рівненської області з метою захисту інтересів держави у сфері власності пред’явлено до суду позовну заяву з вимогою визнати недійсним договір іпотеки, згідно якого встановлено обтяження на державні об’єкти нерухомості площею понад 1,2 тис кв м вартістю понад 500 тис гривень.

Мова йде про будівлі, що розташовані на території ВАТ «Рівненський завод високовольтної апаратури», які у 2013 році рішенням Господарського суду Рівненської області витребувано з незаконного володіння приватного підприємства та повернуто у власність держави в особі Регіонального відділення Фонду державного майна України по Рівненській області.

Однак, як з’ясувалося, ще раніше приватне підприємство уклало з одним із банків договір іпотеки задля забезпечення виконання кредитних зобов’язань, та з цією метою передало останньому нерухоме майно, яким насправді ніколи законно не володіло.

У зв’язку з тим, що зазначені обставини унеможливлюють здійснення державним органом, як власником, користування та розпорядження нерухомістю, органами прокуратури області заявлено відповідний позов до Господарського суду Рівненської області.

Триває судовий розгляд зазначеної господарської справи, участь у якому забезпечують працівники прокуратури Рівненської області.

Прес-служба прокуратури Рівненської області.

Переглядів: 672
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту