Наше місто від 29.09.2017 (ВІДЕО)

Наше місто від 29.09.2017 (ВІДЕО)

АНОНС:

Прозвітувалися! Комунальні підприємства Рівного розповіли про свої здобутки та падіння депутатам міської ради, які їх скликали на публічний звіт.

Хто врятує дерева у Рівному? На сполох вкотре б’ють активісти, які вболівають, щоб озеленення та догляд за рослинністю у місті відбувалися правильно, як того вимагають норми.  

Дні сталої енергії у Рівному. Влада нашого міста зобов’язалася проводити заходи, під час яких усім охочим розповідатимуть про шляхи зменшення використання електроенергії, передовий досвід інших країну у вирішенні цього питання. 

Слон чи жирафа? Хто з цих тварин може найближчим часом з’явитися у рівненському зоопарку та коли планують завершити експозицію для левів. 

Три роки поспіль у Рівному підраховують бездомних чотирилапих, аби дізнатися про ефективність роботи програми контролю над безпритульними тваринами. 

Вивчити найкращий досвід і змусити його працювати на благо країни.  У Рівному експерти і прогресивна молодь  зібралися на воркшоп у рамках восьмої школи – семінару, присвяченій «Проблемам розвитку регіонів  України». Місцем зустрічі став Рівненський ЦНАП. 

Переглядів: 305
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту