У Рівненському діагностичному центрі створять наглядову раду

У Рівненському діагностичному центрі створять наглядову раду

У Рівненському обласному клінічному лікувально-діагностичному  центрі імені Віктора Поліщука  працюють над створенням Наглядової ради.

Основна мета її діяльності – спільно з громадськістю збільшити якість надання медичної допомоги, сприяння ефективному управлінню та поліпшенню матеріально-технічної бази закладу, вивчення та оприлюднення потреб медичних працівників та пацієнтів центру. Всю методичну допомогу в процесі формування Наглядової ради центру надає відома благодійна організація  «Мережа 100 відсотків життя Рівне» та її керівник Юрій Лазаревич.

—  Ми маємо відповідне положення про наглядову раду, погодження від Рівненської обласної ради, 19 жовтня я видав відповідний наказ про формування ради. Однак, хочу щоб цей процес відбувався максимально публічно і прозоро. Закликаю всіх долучитися до нього та подавати кандидатури від громадських організацій, які готові допомогти нашому центру стати ще кращим. Хочу наголосити – Наглядову раду ми створюємо не «для галочки», я докладу всіх зусиль, щоб вона реально працювала, — наголосив головний лікар Рівненського обласного клінічного лікувально-діагностичного центру імені Віктора Поліщука Роман Шустик.

Прес-служба закладу охорони здоров'я оприлюднила умови прозорого відбору до Наглядової ради:

— Попередньо подати кандидатури на участь в установчому засіданні наглядової ради можна до 26 жовтня на електронну пошту  rcmdc.press@gmail.com або особисто Роману Шустику в приватні повідомлення на Facebook.

— У повідомленні необхідно вказати прізвище, ім’я, по батькові, найменування громадського об’єднання, контактний e-mail та мобільний телефон, щоб адміністрація закладу могла повідомити про час та дату засідання, а також надіслати всі необхідні матеріали заздалегідь.

Як повідомляла "Сфера ТВ", раніше наглядову раду уже створили при Рівненській обласній клінічній лікарні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Рівненській обласній лікарні з'явилася наглядова рада

 Вже відбулося перше її засідання, на якому обрали керівний склад. 

Переглядів: 411
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту