Увага

Телерадіокомпанія "Сфера-ТВ" із квітня 2018 року по січень 2019 року бере участь у проекті «Просування реформ в регіони» за сприяння Європейського Союзу (http://ec.europa.eu/europeaid), який реалізується Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій та «Європейською правдою». Окремі думки, висловлені в інформаційних матеріалах, підготовлених в рамках проекту, є особистою позицією авторів телерадіокомпанії та жодним чином не відображають точку зору Європейського Союзу, Інститутут економічних досліджень та політичних консультацій, Європейської правди.

Рівненщина Європейська. У Рівному відбулося засідання Ради ЄC. За високопосадовців — студенти університету (ВІДЕО)

Рівненщина Європейська. У Рівному відбулося засідання Ради ЄC. За високопосадовців — студенти університету (ВІДЕО)

Молоді та креативні хлопці та дівчата мали можливість уявити себе представниками країн ЄС на засіданні Ради Євросоюзу. Студенти приймали рішення про запровадження безвізового режиму для України.

Відбувалася інтерактивна гра в рамках інформаційної кампанії «Будуймо Європу в Україні»

ІРИНА ШИРОКОВА, менеджер інформаційної кампанії «Будуємо Європу в Україні» представництва ЄС:

Насправді такий захід він не є єдиним, оскільки ми в рамках інформаційної кампанії «Будуймо Європу в Україні» від представництва ЄС робимо візит на 3 дні до кожного регіону. І цього разу 2 дні ми в Рівному, а, наприклад, вже завтра ми їдемо в Острог. У нас дуже багато заходів в рамках кампанії  і один з них спеціально направлений саме на молодь. 

Через проведення таких заходів організатори хочуть доступно всім пояснити, у який спосіб відбувається процес ухвалення рішень в раді ЄС. 

ІРИНА ШИРОКОВА, менеджер інформаційної кампанії «Будуємо Європу в Україні» представництва ЄС:

Ми дуже багато зараз чуємо про ЄС, ми маємо багато інформації, Європа дійсно стала для нас дуже близькою зараз. Але насправді ми дуже часто практично не знаємо, як функціонують механізми прийняття рішення в ЄС. Ми практично не розуміємо, як це відбувається  і тому наше завдання показати на практиці . На фоні цього маленького прикладу, як приймався  безвізовий режим для України.

Майже півтори години студенти вели дебати, спілкуватись та висловлювали позиції щодо надання Україні безвізу від імені країн, що вони представляли. Марія представляла Францію, каже дійство їй сподобалось. 

МАРІЯ, студентка НУВГП:

Взагалі це було дуже цікаво. Це можливість познайомитися з новими людьми, знайти для себе нових друзів і почерпнути багато чого цікавого. Навчилася багато нового, оскільки була представницею Франції і мала змогу представити іншу країну, подивитися з  точки зору інших представників, як їм було дійсно прийняти законопроект  про те, що Україна має отримати безвіз. Це було повчально.

Модерував інтерактивну гру Артем Сигітов, хлопець,  каже студенти були дуже активними і працювати з ними відповідно було легко. 

АРТЕМ СИГІТОВ, модератор інтерактивної гри:

Коли зустрічаєш таких талановитих, активних і розумних студентів, то нема нічого складного,  ми вели досить плідну дискусію, вирішили певні питання, які хотілося так би й вирішували і у Верховній Раді і у Кабінеті Міністрів. Тому  лише позитивні відгуки можу залишити про цих юнаків.

Нагадаємо, «Будуймо Європу в Україні» —  це серія інформаційно-просвітницьких заходів, що спрямовані на підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС.

Переглядів: 440
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту