Мешканцям обласного центру презентують книгу "Рівне - місто моє"

Мешканцям обласного центру презентують книгу

19 жовтня 2017 року об 11 годині у «Світлиці» Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки відбудеться презентація книги «Рівне – місто моє».

Укладачами посібника є викладачі кафедри теорії та методики початкового навчання Рівненського державного гуманітарного університету. Книга вийшла за загальною редакцією кандидата педагогічних наук, доцента Тетяни Борисівни Суржук.

Про це повідомляє методичний відділ РОУНБ.

Це навчально-методичний посібник, в якому зібрані матеріали з історії та сьогодення міста Рівне, що можуть бути використані на уроках української мови, літературного читання, в позакласній роботі з молодшими школярами. 

У книзі представлений матеріал з досвіду роботи учителя початкових класів ЗОШ №28 Андрійчук Ольги Степанівни, а саме: подорож вулицями Рівного, екскурсія річкою Устею та Рівненським парком культури імені Т. Шевченка, мовленнєво-дидактичні ігри, вікторини, ребуси, кросворди, сценарій театралізованої науково-пізнавальної подорожі «Рівне – місто моє».

На заході буде представлена книжкова виставка «Рівне: мандрівка крізь віки», захід супроводжуватиметься музичним оформленням.

Переглядів: 531
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту