На соціальні потреби Рівненщини надійшло понад 2,3 мільярда гривень

На соціальні потреби Рівненщини надійшло понад 2,3 мільярда гривень

За 9 місяців 2017 року на Рівненщині сплачено 2 388 мільйона гривень єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування.

Про це повідомив начальник Головного управління ДФС у Рівненській області Дмитро Зайцев. Він відзначив, що рівень надходжень минулого року перевищено на 732,3  мільйона гривень. 

— Зростання сум ЄСВ, передусім, пов'язано зі зростанням мінімальних заробітних плат. Відтак очікувані надходження з початку року зросли більш ніж на 44 відсотки. Завдяки позитивній динаміці будуть профінансовані соціальні видатки — пенсії, соцвиплати тощо, отримувачами яких є найбільш уразливі верстви населення. Адже кошти єдиного внеску спрямовуються до пенсійного та соціальних фондів, – підкреслив Дмитро Зайцев.

Крім того, керівник фіскальної служби області зазначив, що в цьому році будуть продовжені активні заходи з детінізації зайнятості населення. Органи ДФС проводять роботу за кількома напрямами, серед яких боротьба із зарплатами у "конвертах", контроль за різними сферами економіки та за галузевим принципом, а також здійснення перевірок роботодавців з питань дотримання податкового і трудового законодавства під час виплати доходів громадянам. У результаті цей резерв буде використаний для додаткових надходжень як до державного і місцевих бюджетів, так й до соціальних фондів.

ГУ ДФС у Рівненській області.

Переглядів: 533
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту