У Городоцькій сільській раді виявлено втрат ресурсів понад мільйон гривень

У Городоцькій сільській раді виявлено втрат ресурсів понад мільйон гривень

Працівники Управління Західного офісу Держаудитслужби в Рівненській області провели планову ревізію сільського бюджету, фінансово-господарської діяльності Городоцької сільської ради Рівненського району. Аудитори встановили фінансових порушень, що призвели до втрат ресурсів на суму понад 1,1 мільйона гривень.

— Зокрема, порушення стали наслідком неправильного визначення в договорах купівлі-продажу земельних ділянок та правильності зарахування доходів, які мали б зараховуватися до державного бюджету, фактично спрямовувалися до доходів спеціального фонду Городоцького сільського бюджету, — повідомляє прес-служба Управління Західного офісу Держаудитслужби в Рівненській області. — Через порушення вимог Бюджетного кодексу України державним бюджетом недоотримано доходів на суму майже 854 тисячі гривень. Також установлено низку порушень, пов'язаних з оплатою завищених обсягів та вартості виконаних ремонтно-будівельних робіт. Усього сільською радою зайво перераховано для чотирьох підрядників 136 тисяч гривень з сільського бюджету.

Крім того, об’єктом контролю допущено порушення, унаслідок яких недоотримано 47 тисяч гривень доходів від пайової участі в розвитку інфраструктури населених пуктівсільської ради та здачі в оренду приміщення, не за призначенням використано кошти сільського бюджету - 40,4 тисячі гривень та використано з порушенням законодавства - 34 тисячі гривень (витрати на оплату праці, послуг зі здійснення технічного нагляду, обслуговуванню вуличного електроосвітлення).

Матеріали ревізії передано до управління захисту економіки в Рівненській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Рівненщині кількість фінансових порушень зросла утричі

За результатами ревізії складено 5 протоколів про адміністративні правопорушення.

Нагадаємо, що з початку року спеціалістами Управління Західного офісу Держаудитслужби в Рівненській області виявлено фінансових порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на 28 мільйонів гривень. 

Переглядів: 783
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту