Рівненські власники автівок перерахували до бюджету 1,6 мільйона гривень транспортного податку

Рівненські власники автівок перерахували до бюджету 1,6 мільйона гривень транспортного податку

1,6 мільна гривень транспортного податку спрямували власники легкових авто до місцевих бюджетів області за дев‘ять місяців 2017 року, які згідно з законодавчими нормами підлягають оподаткуванню. 

— Лідерами серед платників податку є фізичні особи, які перерахували до місцевої казни регіону 56 відсотків, або 938 тисяч гривень від загальних надходжень. Внесок власників вартісних авто – юридичних осіб склав 701 тисячу гривень транспортного податку, — інформують в ГУ ДФС у Рівненській області. 

У порівнянні з таким же періодом минулого року надходження транспортного податку зросло на 291 тисячу гривень, або 22 відсотки.

Нагадаємо, що у 2017 році транспортний податок, ставка якого складає 25 тисяч гривеньтак званий "податок на розкіш", сплачують власники легкових автомобілів віком не старше 5 років, вартість яких перевищує 750 мінімальних зарплат (встановлених на 1 січня 2017 року), незалежно від об'єму двигуна. 

Платники податку – юридичні особи самостійно обчислюють суму податку і подають декларації. Сплачується платіж авансовими внесками щокварталу до 30 числа місяця, наступного за звітним, які відображаються в річній податковій декларації. 

Щодо фізичних осіб, то обчислення суми податку з об'єкта або об'єктів оподаткування, які їм належать і зареєстровані в Україні, здійснюється контролюючим органом за місцем реєстрації платника податку на підставі відомостей, необхідних для розрахунку податку, отриманих від органів внутрішніх справ. 

Переглядів: 339
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту