Рівненські рятувальники напередодні Дня захисника вдягнули дітей у бронежилети (ФОТО, ВІДЕО)

Рівненські рятувальники напередодні Дня захисника вдягнули дітей у бронежилети (ФОТО, ВІДЕО)

12 жовтня співробітники Служби порятунку Рівненщини прийняли участь у громадській акції з нагоди Дня захисника України на території Комунального підприємства Дитячого санаторно-оздоровчого комплексу «Електронік-Рівне», що у селі Кустин Рівненського району для дітей-сиріт.

— Діти мали можливість ознайомитися з пожежними та спеціальних автомобілями. Вогнеборці розповіли, у яких випадках використовується обладнання та бойове спорядження. З перших хвилин діти юрбою оточили бійців Служби порятунку – усім було надзвичайно цікаво подивитися на оснащення автомобілів. Надзвичайну зацікавленість викликала розповідь та демонстрація можливостей пожежно-рятувального автомобіля МАЗ. В кожної дитини була можливість приміряти бойовий одяг та спорядження, посидіти за кермом автомобіля, уявити себе справжнім рятувальником, — повідомили в ГУ ДСНС України у Рівненській області.

DSC_0097.JPG

DSC_0133.JPG

Окрім цього, працівники ДСНС наголосили на правилах поведінки при виникненні надзвичайної ситуації, а також при виявленні вибухонебезпечних предметів. Такі зустрічі з рятувальниками є надзвичайно важливими.

DSC_0370.JPG

Захоплення дітей це підтвердило – змістовний захід приніс чимало корисного та надовго залишиться у їхній пам’яті. А знання з питань безпеки життєдіяльності стануть їм у нагоді в повсякденному житті.

DSC_0320.JPG

На згадку діти отримали пам’ятки про основні правила безпеки життєдіяльності. 

Переглядів: 357
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту