Рівненський рибоохоронний патруль затримав двох підводних мисливців на Хрінницькому водосховищі

Рівненський рибоохоронний патруль затримав двох підводних мисливців на Хрінницькому водосховищі

На Хрінницькому водосховищі поблизу с. Товпижин Демидівського району було виявлено мешканця області, який здійснював підводне полювання з використанням підсвічування у темну пору доби, що заборонено.

За повідомленням відділу охорони водних біоресурсів Рівненського рибоохоронного патруля, чоловік спіймав 40 раків вагою близько 2 кілограмів. 

— Сума завданої шкоди рибним запасам склала 1020 грн., — повідомляє рибоохоронний патруль. 

Кількома днями пізніше на цій же водоймі було виявлено ще одного підводного мисливця. 

Порушник виловив 47 раків загальною вагою 2,350 кг.

Сума завданої шкоди рибоохоронці оцінили у 1198,50 грн.

Відповідальність за протиправні дії в обох випадках передбачено адміністративним кодексом. За вказаними фактами на громадян складені адміністративні протоколи за ч.4 ст.85 КУпАП, згідно якої передбачений штраф до 680 грн. Крім цього порушникам доведеться сплатити штраф у розмірі 25,5 грн за кожного незаконно виловленого рака.

Це вже не перші випадки браконьєрства. Раніше "Сфера ТВ" повідомляла про затримання порушників на цій водоймі. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рівненський рибоохоронний патруль затримав підводного мисливця

Рибоохоронний патруль Рівненщини нагадує, відповідно до Правил любительського і спортивного рибальства рибалці за добу дозволяється вилов не більше 30 шт. раків на загальних водоймах та не більше 50 шт. на водоймах, де впроваджене платне рибальство. Також допускається ручне збирання раків, вилов їх раколовкою – «хапкою» з діаметром не більше 70 см і вічком не більше 22 мм, волосінню з приманкою і рогаткою – «розщепом» не більше п’яти снастей на ловця. Забороняється лов цих водних біоресурсів у темну пору доби (пізніше години від заходу сонця та раніше години до його сходу) із застосуванням підсвічування.

Рівненський рибоохоронний патруль закликає рибалок бути відповідальними та дотримуватись встановлених правил рибальства і збуту біоресурсів (риби).

Переглядів: 512
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту