Рівненська художниця покаже картини, намальовані лаком для нігтів

Рівненська художниця покаже картини, намальовані лаком для нігтів

У клубному кафе галереї європейського живопису «Євро-Арт» відкривається  виставка «Магія душі» неординарної Наталії Бороденко. Вони творить картини лаком для нігтів. 

Час презентації: четвер, 12 жовтня 2017 р., 16:00 год.

Місце: клубне кафе «Євро-Арт» - Рівне, пр. Миру, 4. 

Виставка «Магія душі» налічує 42 роботи художниці-аматорки Наталії Бороденко. Широкий загал поціновувачів мистецтва мав нагоду ознайомитися з творчістю цієї креативної жінки на виставках у Дубно, Івано-Франківську, Червонограді, Виноградово, Соснівці, Мукачеві.

Одним з проявів творчого духу пані Наталі є створення живописних композицій незвичайними матеріалами - лаками для нігтів. Наталя Бороденко єдина в Україні використовує таку техніку, що особливо привертає увагу громадськості до її творів.

— Як саме Ви будете бачити мої творіння, суперечливо чи позитивно – не знаю. Не судіть строго… Я - не художник і ніде цьому не вчилася. Але тут вся моя душа, мої почуття, несказані слова, моя стихія і філософія, моя гармонія з оточуючим світом, — каже про себе авторка живописних композицій.

Експоновані на виставці роботи Наталії Бороденко зацікавлять відвідувачів не лише технікою виконання, а й прекрасними сюжетами і композиціями. Шанувальники «креативного та неординарного» уже встигли оцінити мистецтво створення картин лаком для нігтів художниці-аматорки. Виставка Наталії Бороденко «Магія душі» не залишить байдужими і Вас.

Виставка триватиме до 5 листопада.

Переглядів: 537
Коментарі
Коментарі відсутні

Додати коментар
Псевдо:
Текст коментаря:
Введіть код захисту